LOADING

Ceník svateb

Pravdou je, že jsem dražší, nežli většina fotografů. Za svou prací si ale pevně stojím a výsledkem jsou fotografie, které Vám zůstanou celý život (pokud je samozřejmě neztratíte). Fotografie bez výjimek vybírám sám a nedávám je k náhledu před úpravou, uvidíte až výsledné fotografie. Fotografie upravuji všechny.


Celodenní svatební focení

Jsem Vám k dispozici celý den od ranních příprav, česání a líčení nevěsty, přes odjezd na obřad, samotný obřad, skupinové fotky, portréty a stylizované fotografie novomanželů, hostinu, až po večerní zábavu a momentky focené celý den.

Všechy fotky dostanete v plné velikosti na USB flash disku, případně na DVD nebo Blue-Ray. Fotoknihu s pevnými deskami, jednotlivé stránky na pololesklém, prémiovém fotopapíře o velikosti A4 a 34 stranách (možnost vyrobit i fotoknihu jiných velikostí a více stran).

Cena: 14 000,-

Pokud na své svatbě preferujete dva fotografy najednou, abyste meli více fotek a dva různé pohledy na Vaší svatbu:

Cena: 27 000,-


Půldenní svatební focení

Jsem Vám k dispozici od obřadu, přes skupinové fotky, portrétní a stylizované fotografie novomanželů, až po začátek hostiny a první tanec.

Všechy fotky dostanete v plné velikosti na DVD nebo Blue-ray a fotoknihu s pevnými deskami, jednotlivé stránky na pololesklém fotopapíře o velikosti A4 a 26 stranách (možnost vyrobit i fotoknihu jiných velikostí a více stran).

Cena: 10 000,-

Pokud na své svatbě preferujete dva fotografy najednou, abyste meli více fotek a dva různé pohledy na Vaší svatbu:

Cena: 19 000,-


Předsvatební focení

Focení předmanželského páru na předem vybrané lokalitě, abyste měli společné portréty, bez zbytečného spěchu a stresu ve svatební den.

Cena: 10 000,-